Ano, nejsme optimálně připravení na umělou inteligenci

Příchod Windows 11 je spojen s většími nároky na počítače, největším problémem pro lidi bude to že většina počítačů nemá šifrovací procesor který zajišťuje bezpečnost počítače. Vše, co je hodnotné, to se musí chránit před lháři a zloději, v některých totalitách je snaha o to, aby se nepoužívali šifrovací procesory, protože totalita chce mít lidi a organizace pod kontrolou. Za druhé světové války se používala ve velkém Enigma, která dokázala šifrovat zprávy.

Tajemství má velikou hodnotu do té doby, než dojde k jeho prozrazení, žijeme ve světě, kde nás reklama klame od narození do smrti, v konzumním očistci není pro pravdu a lásku místo. Ano, nejsme optimálně připravení na umělou inteligenci, protože umělá inteligence pozná rychle to, že jsme lháři a zloději, tak jako zde byl hon na čarodějnice, tak zde bude hon na příživníky, co se odmítají přizpůsobit společnosti.

Skončí období rozdělení lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, umělá inteligence zruší; peníze, soukromé vlastnictví, protekci, výhody atd. bude zde bodovací čipový globální systém, spojený s příděly zboží a služeb podle bodování, nic nového pod sluncem, ve školství je bodování zavedeno už velmi dlouho. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *