Ano, nejsi kompatibilní budeš eliminován

Všechny lidské snahy o to aby byla konzumní realita pro lidi ideální pomocí morálky a zákonů, se ukázali jako naivní utopie, problém je v tom že lidi nejsou kompatibilní s civilizací protože lidi to jsou hříšné oblečené opice. Z nuly nikdo číslo neudělá, všechny snahy o to aby se opice proměnila pomocí evoluce a výchovy na robota jsou naivní a marné, jediným možným řešením je to že robot prezident bude vyznamenávat roboty.

Lidi skončí globálně v krematoriu, nejsou lidi tak nejsou už s lidmi žádné problémy, vše je zde přeci evolučně dočasně a člověk nemůže být evoluční výjimkou. Přichází doba nezaměstnanosti a tím i zhroucení politiky a ekonomiky, pokud pro lidi nebude díky strojům a počítačům žádná práce za peníze, tak lidi už nebudou k ničemu potřebovat vzdělání, a tak se zavřou globálně střední a vysoké školy, tím se z lidí stane ubohý dobytek s nulovou hodnotou.

Používáme antikoncepci protože už nemáme pro naše děti ekonomickou koncepci, protože zde pro naše děti už není dobrá práce za dobrou mzdu. Začínáme všude nasazovat stroje a počítače tím logicky začíná ubývat dobrá práce za dobrou mzdu, tvrzení že vznikne evolučně nová dobrá práce za dobrou mzdu to je jenom pohádka pro naivní děti, žádná nová dobrá práce za dobrou mzdu už nevznikne, a nepočítejte s tím že zde evolučně vznikne bohatý sociální systém, který bude dobře živit lidi co nepracují.

Podívejme se na cenu zlata jak stoupá rychle díky veliké inflaci, když je zde všude mnoho dluhů tak následkem je logicky inflace, státy a banky vytvářejí ve velkém peníze které nejsou už ničím kryté a jsou to už jenom čísla v počítači, tak se vytváří veliké ekonomické bubliny, které logicky prasknou a následuje globální ekonomická krize.

Postavit politiku a ekonomiku na ubohé práci za ubohou mzdu to je začarovaný kruh, který má za následek ekonomickou a politickou krizi, protože život lidí už nemá logiku a smysl. Život má smysl pro lidi jenom tehdy pokud lidi mají dobrou práci za dobrou mzdu, jenže díky strojům a počítačům zde už není dobrá práce za dobrou mzdu, běž se podívat na hřbitov, ať víš co tě bude brzo jistě čekat. Ano, nejsi kompatibilní budeš eliminován.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..