Vše je o závislostech, pokud by zde teoreticky nemohli být závislosti, tak by teoreticky zanikl čas a prostor, závislosti lze rozdělit na správné a chybné, situace určuje většinou co je správná závislost a co je chybná závislost, se změnou situace se může správná závislost změnit na chybnou závislost.

Většina našich problémů je spojená s našimi závislostmi, nejhorší lidskou závislostí je pokrytectví, jedno si myslíme a jiné říkáme, stali se z nás herci, co nemají charakter a jenom se zde naučili hrát mnoho rolí, aby se měli dobře jako; král, císař, šlechtic, papež, guru, celebrita, milionář, ředitel, prezident, předseda vlády, ministr, senátor, poslanec, diplomat, podnikatel atd.

Jsme si rovní jenom ve smrti, vždy zde všude bylo rozdělní lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole! Problémem není to, že si nejsme rovní a že zde tak není pravda a láska, problémem je zde kontrola, která nefunguje, nestačí vytvořit správná pravidla, je třeba i zajistit, aby se správná pravidla neporušovala, toho lze dosáhnout jenom tím že lidi nahradíme za stroje a programy, nejsou lidi tak zde nejsou chyby. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..