Vědci dospěli k tomu, že kariéristi, co jsou zde úspěšní to jsou neandrtálci, je to celé o genetice, protože neandrtálci měli v sobě geny, které jim umožňovali vyhrávat nad nepřáteli pomocí násilí a podrazů. Všechny dogmatické totality vznikli díky neandrtálcům, následkem byli války mezi neandrtálci, veliká spotřeba piva a cigaret je způsobená neandrtálci, protože když jsou neandrtálci existenčně neúspěšní tak to řeší drogami.

Ti, co nejsou zde neandrtálci to jsou evolučně zdegenerovaní neandrtálci, kdy degenerace proměnila neandrtálce v ubožáky, co myslí a žijí uboze jako ekonomičtí otroci. Jaký má smysl jít k volbám prezidenta, když na kandidátkách jsou jenom staří neandrtálci, stejné je to i u volby politických stran, proto politika je jenom bojem o moc a bohatství.

Pokud jsou rodiče neandrtálci tak logicky i jejich děti jsou neandrtálci, jablko nepadne daleko od stromu, naštěstí zde už brzo bude robot prezident, co bude vyznamenávat roboty a neandrtálci se tak odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí ženy od mužů, aby se už nemohli neandrtálci rozmnožovat jako invazní druh který škodí ekosystému.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..