Rubriky
Diktatura

Ano, násilí eliminuje přemnožení a degeneraci

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Ano, každý člověk je nula. Všechny svaté kulty které jako lidi uctíváme to jsou jenom pohádky, realita je o tom že každá organizace je složená z nul, vše co je veliké je složeno z malého a po čase se to zase na malé rozpadne. Stát je složen z malých lidí, podnik je složen z malých lidí, organizace je složena z malých lidí, tělo je složeno z malých buněk, dům je složen z malých cihel, atd. Z dálky může prezident nebo ředitel vypadat jako veliké číslo, z blízka spatříme nulu.

Vše je zde pokrytecké divadlo, války v nahotě odhalují že lidi jsou jenom nuly a tak miliony mrtvých to je jenom statistika, podívejme se do přírody jak je příroda krutá, přesto i když se v přírodě vše neustále vraždí, tak to přírodě vůbec nevadí, násilí eliminuje přemnožení a degeneraci.

Potřebujeme začít s nahrazováním vysokoškoláků za roboty, roboti nelžou a nekradou, robot prezident bude vyznamenávat roboty, vše bude řídit globálně umělá inteligence. Lidi dostanou do hlavy GVKB čipy a z lidí se tak stanou loutky na dálkové ovládání, vadné loutky se eliminují ve spalovně odpadu. Tím skončí krize a války, nová doba si žádá logicky i veliké změny, zájem velikého je nadřazen zájmu malého.