Ano, naši politici mají v hlavě nasráno

Jaká je politika taková je i společnost, je to u nás dlouhodobý problém že ti, co nám díky protekci vládnou mají v hlavě nasráno, a z vysoka serou na ty co jsou dole, a myslí si, že je zde lidí jako sraček. Jaký to má u nás smysl chodit k demokratickým volbám, když na kandidátkách jsou jenom bezcharakterní kariéristi, co mají v hlavě nasráno a jelikož neuspěli v soukromém podnikání tak se dali na politiku.

Podívejme se na platy, které stojí za hovno, a tak se dělnická třída dostává do dluhů a tím i do stresu a deprese, v konzumní společnosti je za vším ekonomika, ubohé platy to je ekonomické otroctví, malé platy jsou tam kde je centralizace a monopoly, následkem je rozdělní lidí na ty, co jsou nahoře v ráji a ty co jsou dole v očistci, nadbytek je založen na nedostatku.

Prý na platy pro dělnickou třídu nejsou peníze, ve skutečnosti zde peníze jsou ale ti, co jsou nahoře na nás parazitují, dalším problémem je zaostalost a reklama která nás klame od narození do smrti a dělá tak z nás hlupáky a tím i chudáky. Naštěstí už to nebude trvat dlouho a bude zde umělá inteligence a virtuální globální realita, vše se se bude digitalizovat a už nebudeme potřebovat k ničemu politiky a byrokraty, protože vše bude globálně řídit jenom umělá inteligence a ta zruší; politiku, byrokracii, náboženství, reklamu, módu atd. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *