Ano, naše vláda nemá správné priority

Slepý nemůže vést slepé! Pokud nebudeme mít optimální priority, tak nám nebude v budoucnosti lépe! Optimální prioritou vždy a všude je, být úspěšným natolik, že jsem lepší, než je konkurence, takovou prioritu naše vláda nemá! Jak změříme to, že jsme úspěšní? 
 
Jednoduchým objektivním měřítkem je kupní síla obyvatel, z hlediska kupní síly jsme na úrovni Turecka proto, že je zde Turecké hospodářství (byrokratismus, protekce, úplatkářství, korupce, klientelismus, kariérismus, pokrytectví, dogmatismus, dezinformace, kasty, mafie, drogy, extremismus, vandalismus, příživnictví, dotace), ryba smrdí od hlavy, jak pravil klasik! 
 
Správnou prioritou je nahradit u nás lidi za roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, robot prezident bude na hradě vyznamenávat roboty, lidi skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem, nová doba si žádá nové otroky. 
 
Svoboda je iluze, vše co zde žije, to je programově řízený proces, který je zotročen svými existenčními závislostmi, bez zdrojů nemůžou stroje fungovat. Současnost je o přerozdělování zdrojů, těm co jsou dole, se zdroje násilím berou pomocí; daní, cla, poplatků, atd. a dávají se těm, co jsou nahoře, přitom ti co jsou nahoře, jsou jenom kariéristickými parazity, co zde mají výhody a jistoty které si nezaslouží. 
 
Člověk to byla testovací verze, finální verzí je GVKB robot, co bylo to bylo, cizinci chtějí, abychom pro ně makali v Amazonu jako roboti za malé mzdy, tak jim vyhovíme, a v Amazonu místo lidí budou makat roboti, roboti nelžou a nekradou, o tom to je. Současnost je o rychle a levně, jenom GVKB roboti mohou zajistit to, že naše moderní veliké továrny na GVKB roboty, budou pomocí GVKB robotů vyrábět pro zaostalý svět GVKB roboty, rychle a levně.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]