Ano, naše politika smrdí od hloupých hlav

Proč se vše co je chybné, neustále opakuje? Hlupáci neustále opakují svoje chyby, je to marnost se snažit hlupákům vysvětlit to, že pokud budou neustále opakovat chyby, tak budou mít problémy a tím i blbou náladu, moudrost je v tom se poučit z cizích chyb a hloupost je nepoučit se z vlastních chyb.

Chybný genetický subjekt, se chce egoisticky mnoho geneticky kopírovat, a následkem je přemnožení chybných genetických subjektů, a tím se dostáváme do chybné globální situace, na kterou není správné řešení. Ano, z milionu nul nikdo číslo neudělá!

Hlupáci a ubožáci se nám globálně přemnožili, následkem je; špína, inflace, deprese, lakomost, lež, nenávist, pokrytectví, hříšnost, drogy, prostituce, mafie, extremismus, vandalismus, dogmatismus, kariérismus, alibismus, atd. z díla poznáváme to, že lidi jsou z 99% hlupáci a že moudrý člověk je zde vzácnou 1% výjimkou.

Nejhorší je zde to, když se hlupák stane; císařem, králem, sultánem, šlechticem, papežem, dalajlámou, guru, rabínem, prorokem, prezidentem, předsedou vlády, ministrem, poslancem, senátorem, soudcem, diplomatem, podnikatelem, ředitelem, profesorem, celebritou, milionářem, atd.

Ryba smrdí od hloupé hlavy, zánik každé konzumní civilizace byl způsoben tím, že se hlupáci díky protekci dostali na vysoké funkce, hlupák nemůže vést hlupáky. Vysoké funkce musí být zde jenom pro moudré a slušné mladé profesionály, co nelžou a nekradou, už zde bylo dost hloupých starých trpaslíků, co stáli na vysokých státních podstavcích a hráli si na svaté obry!

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu