Ano, naše kulturní civilizace to je nemocnice

Neustále se setkávám s tím, že si nemocní lidé myslí, že jsou zdraví, problémem je to že se nenechali správně vyšetřit u specialistů, každý člověk na světě se narodí s mnoha nemocemi a neví o tom, protože zde schází pravidelné vyšetření u specialistů, naše civilizace to je nemocnice, ve které nemocný léčí nemocné, nikdo z lidí na světě není zdraví!

Většina lidských nemocí nejde vyléčit, správně bychom měli lidem zakázat chodit do školy a zaměstnání, protože jsou všichni nemocní, jenže kdo by potom platil daně? Pokud je zde problém tak hledáme příčinu tohoto problému, všechny nemoci jsou následkem toho že jsme nahradili; pravdu za lež, boj za mír, konkurenci za monopoly atd.

Problémem je zde genetické kopírování pomocí sexu a špatná výchova v rodině, následkem je genetický zmetek, který způsobuje problémy svému okolí, protože stojí za hovno. Budeme muset ukončit proces rozmnožování pomocí sexu a moderní zaměstnanec se bude vyrábět v továrně a bude se jmenovat autonomní inteligentní robot na akumulátory.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *