Ano, nahrazujeme vše ubohým levnými náhražkami

Člověk prochází evolučním vývojem, označíme vývoj člověka jako úspěšný? Naše evoluční situace nevypadá jako úspěšný vývoj druhu, ale spíše jako cesta ke globální degeneraci. Naše vysoké svaté hodnoty, jsou ubohé pokrytecké pózy, je to divadelní role, do níž se člověk podvědomě manipuluje a ukazuje ji konkurentům jako symbol subjektivní mravní hodnoty. Je to jen pokrytecká póza, divadlo, ale zdegenerovaní psychopati si to neuvědomují a domnívají se, že je to skutečně realita.
Toto mediální divadlo nesouhlasí s ubohou realitou, kariéristický mediální hlasatel pravdy a lásky, bezcitně zničí životy cizích lidí. Přes proklamovaná slova o lásce a pravdě je velice rychle schopen projevovat lež a nenávist vůči těm, kteří mají drze jiné subjektivní názory to tento svět. Dnešní doba konfrontace bohatých národů s chudými národy je jasnou ukázkou, že chudé národy umí lépe využít realitu ve svůj prospěch. Bohatá civilizace ukazuje degeneraci u přirozeného myšlení a logických závěrů.
Mocný a bohatý zdegenerovaný psychopat, si nechce připustit ubohou ekonomickou realitu, kterou vidí a se kterou je často na ulici i konfrontován. On je natolik spjatý se svými naučenými pokryteckými mechanismy, že vůbec nedokáže pochopit a připustit, že někdo může svět vnímat jinak, než on. Zásadním problémem naší digitální civilizace je fyzická a psychická degenerace, způsobená přelidněním a životem ve městech. Náš svatý altruismus, je výrazem naprostého vzdálení od přirozené reality, a tak nahrazujeme vše ubohým levnými náhražkami. Rodina přece může být nahrazena homosexuálním vztahem, rození dětí lze nahradit adopcí, umělým početím, apod.
Degenerace dosáhla naprosté ztráty základních hodnot, které umožňují existenci lidského druhu, je to ztráta toho úplně nejzákladnějšího, které dělá lidský druh druhem a bez čeho není možná smysluplná evoluční existence. Chudé kultury se svými zvyky a rituály se zakonzervovaly v dávné primitivní minulosti, tam se pevně drží, protože v tom cítí svou oporu, bude to nějakou dobu trvat, ale nakonec je to zhltne evolučně stejně. I oni budou semleti civilizačním globálním procesem, kterým veřejně pohrdají, ale po kterém v soukromí touží a za kterým táhnou po milionech do bohatých zemí.
Chceme pomoci imigrantům z chudých zemí? Pak jim pomozme, aby si doma udělali sami civilizační pořádek, ne aby přenesli svoje problémy od nich k nám. Přestaňme kráčet cestou přelidnění a degenerace, pokud se nezastavíme, a nezměníme evoluční směr, je osud celého lidstva jistě už zpečetěn, a místo zdegenerovaných pyšných lidí, zde brzo budou jenom GVKB roboti, co budou v továrnách vyrábět GVKB roboty.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]