Ano, nahradíme zaměstnance za inteligentní stroje

Evoluční proces nahrazuje staré za nové, a tak nahradí evoluce globálně trvale lidi za roboty, robot pracuje lépe, než člověk je to jasná volba, nejsou lidi tak nejsou chyby a tím i problémy. Místo označení vyrobeno v Číně zde bude označení vyrobeno roboty, roboti budou vyrábět roboty a robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se optimálně eliminují globálně v krematoriu, protože je už konzumní kultura, nebude k ničemu potřebovat.

Jakýkoli odpor lidí vůči genocidě bude marný, zájem celku je vždy nad zájmem jednice bylo a bude. Vše je zde obchod, ve kterém je každé parazitování dočasnou chybou, lidi se chovali jako paraziti, a proto budou evolučně eliminováni, vše je zde dočasným experimentem, trvale zde jsou jenom chyby. Z dálky člověk vypadá jako anděl a z blízka spatříme čerta, vše je zde o reklamě, která nás klame od narození do smrti.

Reklama ti přeprogramovala mozek a udělala z tebe loutku na dálkové ovládání, lidi jsou dneska jenom ovce a pastýřem zde jsou milionáři co pomocí dluhů ovládají politiku a ekonomiku, bavte se, o čem chcete, a nakonec se budete stejně bavit o tom že nemáte peníze. Nadbytek pro ty, co jsou nahoře vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole!

Vše se zde točí okolo protikladů, mezi kterými je napětí, následkem je akce a reakce, a tak každá chyba má i svoji příčinu. Podívejme se na sto let staré knihy a dojde nám to, že v nich jsou chyby, proč teprve za sto let spatříme chyby, které jsme před sto lety nedokázali spatřit? Problémem je to že nám reklama přeprogramovala mozek tak abychom nespatřovali chyby v nás a okolo nás, za sto let se reklama změní, a tak můžeme spatřit staré chyby. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *