Ano, na počátku všeho byla pravda

Stvořitel se jmenuje pravda a Ničitel se jmenuje lež, často se setkáváme s tím že se lež obléká do pravdy, aby nás oklamala, mnozí si myslí že to co vidí a slyší že je to pravda, neuvědomují si to že mozek vstupní objektivní informace, upravuje pomocí subjektivních dogmat, jsme klamáni více, než si uvědomujeme! To co je pro někoho krásné, to je pro jiného ošklivé, to co je pro tebe pravdou to je pro jiného lež, atd. 
 
Následkem je to, že není ten, který by se zavděčil všem, to vede k tomu, že se z nás stávají bezcharakterní kariéristi, a ten druhý je tak naším nepřítelem, a podle toho se k němu i chováme, proto je zde tolik neslušných slov, která ty druhé ponižují. Přirozené zákony jsou objektivní pravdou, lidské zákony jsou subjektivní pravdou, proč násilně nahrazujeme přirozené zákony za lidské nepřirozené zákony? Jsme psychicky nemocní, za našimi psychickými nemocemi je špína v nás a okolo nás, jsme invazním druhem, který egoisticky parazituje na ekosystému, a řídí se heslem, po mě potopa. 
 
Toužení způsobuje soužení, všude jsou jenom konflikty a války o hodnoty, nadbytek vytváří nedostatek, v současnosti 1% lakomců, vlastní většinu světového bohatství, milion milionářů ovládá konzumní civilizaci, tyto elitní milionáře poznáte podle toho, že mají profesionální ochranku, aby se jim nic zlého nestalo. Všimli jste si toho, že mnohé se prodává díky monopolu a reklamě velmi draho, a tak někdo díky tomu rychle bohatne.
 
Chceš palivo do automobilu tak zaplať za palivo velikou cenu, chceš kouřit cigarety tak zaplať za ně velikou cenu, chceš elektřinu tak za elektřinu zaplať velikou cenu, atd. ceny rostou rychleji než platy, a následkem je bída a blbá nálada, kdo z rychlého růstu cen má největší užitek? V USA chtěli zaměstnanci vysoké platy, a tak podnikatelé a obchodníci, odešli do Číny a v USA je tak nezaměstnanost, následkem je ekonomický konflikt mezi USA a Čínou. V naší republice jsou stejné platy jako v Číně, a tak zde máme dostatek práce, ale za práci je velmi málo peněz, nebude to u nás trvat dlouho, a začnou se dávat pod okna sítě, aby zaměstnanci v depresi neskákali z oken.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu