Ano, na mzdy nejsou peníze

Nespokojenost s malou mzdou za práci není nový problém, nejhůře na tom byli otroci, co za práci nedostali mzdu a zacházelo se s nimi jako s dobytkem. Zde se dostáváme k problematice parazitování těch, co jsou nahoře na těch, co jsou dole, nadbytek pro elitu, která zde vládne, je možný díky nedostatku pro dělnickou třídu.

Neustále vycházejí knihy o tom, jak být úspěšný v životě, a tak se mít dobře, jenže tyto teorie v praxi nefungují, protože žijeme v zaostalém světě, kde se všude mnoho plýtvá penězi a časem, to jistě musí mít nějakou příčinu? Plýtváme hodnotami, protože nemáme optimální aktuální informace, je to jako s výběrem fotoaparátu, nestačí se jenom dívat na ceny a technické parametry potřebujeme někoho kdo profesionálně fotoaparátům rozumí a on mám správně poradí s výběrem.

To, co byl před deseti lety ideální fotoaparát to je dneska nepoužitelný fotoaparát, podobná je dneska situace u veškeré přenosné elektroniky, nejrychleji zastarávají mobilní telefony s operačním systémem. Tak jako rychle zastarává technika tak rychle zastarávají lidi a je tak třeba staré zaměstnance nahrazovat za mladé zaměstnance.

Ideálním řešením je zavést každoroční kontrolu kvality u lidí od narození do smrti, nekvalitní jedinci by se eliminovali v krematoriu, zajisti u všech lidí globálně vysokou kvalitu a následkem bude to že na mzdy budou všude peníze. Nejsme tak bohatí, abychom krmili parazity a zalévali plevel. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *