Ano, musíte si vybrat mezi kariérou a rodinou

Ano, ten druhý je kariéristická krysa. Sebekritika je zde vzácnou výjimkou, které potvrzuje pravidlo, že milujeme kritizování druhých, vše se zde už milion let točí okolo kariéristických krysích závodů, jakmile se člověk evolučně postavil na zadní, a tak mohl použít ruce k lovu a práci, tak zde začali kariéristické krysí závody, o to co milujeme a potřebujeme, inteligentní život je zde 365 000 000 let, a člověk co používá ruce k práci je zde milion let, evoluce je jako vysoká škola, složíš zkoušky a postoupíš do dalšího ročníku. 
 
Podívejme se na to, jaké zde člověk skládal evoluční zkoušky? První zkouškou zde bylo se postavit na zadní a použít ruce k práci. Druhou zkouškou byla ochrana hodnot před jejich zánikem, začali jsme stavět opevnění okolo míst, kde jsme žili, aby nás nemohla divoká zvířata zabíjet, a abychom byli chránění před cizím konkurenčními skupinami lidí, taky jsme začali chránit zdraví pomocí; oblečení, bot, ohně, tepelně upravené potravy, převařené vody, atd. 
 
Třetí zkouškou byla gramotnost, začali jsme se učit; číst, psát, počítat, atd. většina lidí na světě je v situaci kdy má problémy s kvalitní gramotností, díky zaostalosti a bídě, jde většinou o lidi z míst kde nejčastějším zaměstnáním je zemědělství a pastevectví. Čtvrtou evoluční zkouškou je společnost, kde se už nelže a nekrade, když se podíváme na svatou morálku z blízka tak zjistíme to, že všechny svaté ideologie se točí okolo toho, aby lidi nelhali a nekradli.
 
Nekonej druhým to, co nechceš, aby ti konali druzí, to je zlaté morální pravidlo, které je všude kariéristy porušováno a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, filosofie, náboženství, umění, módy, rodiny, psychiky, atd. příčinou zde jsou kariéristické krysí závody, nemůžete sloužit kariérismu a rodině současně, musíte si vybrat mezi kariérou a rodinou. Komu není od GVKB rady, tomu není ani pomoci, pokud tvým svatým pánem je kariérismus, tak nesložíš zkoušky a nepostoupíš do morálního světa, kde se nelže a nekrade, jak si to každý udělá takové to i má.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu