Ano, mouchy na něj srali

Proč u nás nemáme rádi svatou elitu, která rozhoduje už mnoho generací pyšně o nás bez nás? Z díla spatříme tvůrce, a jaké je dílo elity, co zde už mnoho generací vládne? Dílem elity je dlouhodobě blbá nálada, příčinou je to že se díky elitě zde máme blbě, elita se totiž vždy u nás skládá jenom z blbců, co zde dělají jednu blbost za druhou. Stíhá nás neustále jedno utrpení za druhým, jako by snad nás Stvořitel škodolibě trestal za to, že na Stvořitele vůbec nevěříme a věřící lidi za blázny považujeme. Náš klub skeptiků, by nejradši poslal všem, co nám chybně vládnou, veliký bludný balvan, ovšem to by mohlo skončit tím, že by vláda zakázala klub skeptiků, o tom to zde, bohužel je!
Pokud něco profesionálně dělám, měl bych to umět dělat, bohužel ten kdo umí vládnout, ten zde ale nechce vládnout, proč tomu zde tak je? Pro vládnutí je nutná geniální strategie, která se dodržuje, optejte se politika nebo politické strany, jestli je jejich politická strategie geniální. Strategie po nás potopa není rozhodně geniální, tudy cesta v politice nevede, ukazatelem toho, jak politika skutečně funguje, je kupní síla lidí, když lidi nemají peníze, tak nemohou ani peníze utrácet a následkem je dluhová krize. Často se zaměstnancům peníze přidají, ale okamžitě u mnohého stoupnou ceny, takže zde vznikla jenom iluze toho, že se kupní síla zvedla.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu