Ano, mocní idioti nemají čas na bezmocné idioty

Statistika jasně ukazuje na to, že ten druhý je idiot, a to je jádrem všech problémů v; politice, náboženství, ekonomice, podnikání, obchodě, rodině, školství, zdravotnictví, umění, sportu, kultuře, civilizaci, psychice, atd. nejhorší je srážka s idiotem a idiotů je všude jako sraček, proto zde život stojí za hovno.
Následkem je nárůst násilí, když to už nejde s idioty po dobrém tak se to začíná řešit po zlém, proč idioti s tmavou pletí, existují v zaostalé civilizaci? Mozek, který není v chladném počasí, špatně funguje, protože se přehřívá, pokud idiotům s tmavou pletí, špatně funguje mozek, tak následkem je zaostalá kulturní civilizace, která věří na svaté pohádky a dělá z konzumentů svaté idioty. Nejsou idioti, tak nejsou s idioty ani problémy.
Je jenom logické, že už brzo pošleme roboty do míst, kde existují idioti a roboti zde idioty eliminují, idioti mohou namítnout, že je to evoluční chybou, když inteligentní GVKB roboti, globálně eliminují všechny lidské idioty, na této planetě. Je třeba si konečně uvědomit to, že vše je zde jenom dočasný evoluční experiment, základem evoluce je opravování a nahrazování. Když něco už nelze opravit tak se to musí nahradit.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu