Ano, mocní egoisticky parazitují na bezmocných

Podívejme se na politiky geneticky, a zjistíme, že to jsou lovci divoké zvěře, co se přeškolili na kariéristický lov výhod a jistot, naše inteligence nám umožňuje se přizpůsobit změnám v nás a okolo nás, místo boje s medvědem, je zde kariéristický boj o výhody a jistoty, zde není potřeba síla svalů, ale je zde potřeba síla inteligence.

Pokud lovci loví ve veliké skupině, mohou i ulovit velikou kořist, a tyto veliké skupiny se jmenují; politické strany, hnutí, organizace, podniky, družstva, atd. kariéristické závody poznáte podle pokrytectví, kdy kariéristi hlásají nelhat a nekrást, ale jde jim jenom o to, aby mohli lhát a krást ve velkém ze společného, následkem je zde blbá nálada a konzumace léků na deprese a konzumace piva, slivovice, cigaret, marihuany, atd.

Taky je zde i víra ve svaté zázraky, jenže všechny tyto náhražky neřeší problém s tím, že hostitel nemá naději na to, že se z něj stane mocný a bohatý parazit. Systém je postaven na začarovaném konzumním kruhu vydělávání peněz a utrácení peněz, dluhy nutí lidi k tomu, aby mnoho pracovali a málo odpočívali.

Nemůžeš už pracovat, tak se z tebe stane díky exekutorům bezdomovec, jsi zde jenom levný tažný dobytek, a dobytek, který netáhne, nedostane žrádlo. Fyzická práce se zde stala posledním zoufalým pokusem jak zde existovat, začíná nám v EU přibývat mnoho nepřizpůsobivých příživníků, co se rychle rozmnožují jako invazní druh, nebude to trvat dlouho, a budou se nepřizpůsobiví příživníci zase eliminovat v EU plynových komorách po milionech, a spalovat ve velikém EU krematoriu.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu