Ano, mocné elity lžou dělnické třídě

Proč tolik lidí čte bibli a věří naivně tomu co je zde napsáno? Je to celé o snaze proměnit lidi na pitomce pomocí svatých lží, tam kde není spravedlnost tam jsou i svaté lži které obhajují nespravedlnost, parazit zde obhajuje svoje egoistické parazitování pomocí svatých dogmat. Když selhala bible a lidi v ní přestali věřit tak přišla televize která vymývá mozky lidem moderními metodami které vymysleli specialisti na virtuální vymývání mozků.

Nejmodernější vymývání mozků je pomocí sociálních sítí na internetu, parazit dělá vše pro to, aby mohl parazitovat, protože bez parazitování nedokáže existovat. Bible nám odhaluje evoluční vývoj u propagandy a cenzury, od jednoduchých lží ke složitým lžím, které se obtížně odhalují, vždy se ptejme, komu lhaní přináší užitek! Konáme zlo, proto abychom se měli dobře v tom se nijak nelišíme od parazitů a virů. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Reklama se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *