Ano, moc je psychickou drogou

Pravda je v lidové moudrosti a lež je politice a náboženství, moc je psychickou drogou, která proměňuje lidi v lháře a zloděje, je třeba odebrat lidem moc, a učinit všechny lidi bezmocné a nahé. Nahota jasně vyjadřuje bezmocnost člověka, a proto se mocní lidé, nechtějí na veřejnosti ukazovat nazí, v okamžiku kdy se lidi začali oblékat tak i začali lhát a krást, čím lépe je člověk oblečený, tím více lže a krade, proto si mocní lidé, tolik potrpí na oblečení.
Proč na politických kandidátkách nejsou fotografie nahých politiků, pokud bychom spatřili nahé politiky tak bychom si je nemohli zvolit za svoje zástupce, protože když jsou nazí tak spatříme, že to jsou ubožáci s nulovou hodnotou. Stejné je to i s politickými projevy, pokud bychom v nahotě spatřili, o co ve skutečnosti jde politikům, tak bychom se jim smáli. Vše je o stravitelnosti, lidová moudrost je snadno stravitelná, a to že z nás dělá politika a náboženství hlupáky, to nemůžeme strávit.
Z díla je spatřen tvůrce, mocní lidé neumí nic hodnotného sami vytvořit, oni umí jenom parazitovat sobecky na svém okolí, a potřebují, aby jim mnoho lidí otrocky sloužilo. Války odhalují v nahotě co je to boj o moc, v tomto boji musí lid hrdinsky bojovat za zbabělou elitu, která je schovaná daleko od bojiště, aby se jí nic zlého nestalo. Dneska je elita schovaná daleko od bídy, a žije si ve svých oplocených hlídaných rezidencích, kde má mnoho sluhů a mnoho luxusu.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu