Ano, místo koncepce, zde bude antikoncepce

Stát bez státních zaměstnanců? Ano, vše jde naprogramovat a optimalizovat tak, že zde za krátkou dobu bude v EU každý stát bez státních zaměstnanců. Otázka je co bude dělat tak veliké množství bývalých státních zaměstnanců, co dostali díky optimalizaci výpověď? Tvrzení že kdo chce ten si práci najde je obyčejné mediální pokrytectví, kdo dneska v EU zaměstná starého nemocného člověka? Stát bylo poslední útočiště pro staré a nemocné lidi, štěstí bude mít ten, kdo odejde do starobního důchodu. 
 
Navíc propouštět budou v EU i podniky a organizace, všude se budou náklady na mzdy minimalizovat. Je naivní si myslet že z EU utečete někam, kde bude dobrá práce, nebude kam utéci, dobrá práce nikde na světě nebude, všude budou GVKB autonomní inteligentní roboti na baterie, robot prezident bude vyznamenávat roboty. Logicky to skončí tím že se lidi globálně přesunou do rezervací, a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh, místo koncepce, zde bude antikoncepce.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu