Ano, Miloš Zeman nekompatibilní prezident

Vše je zde o tom, aby to bylo optimálně kompatibilní, je to jako když spouštíte v počítači programy, pokud nějaký program není optimálně kompatibilní tak se vám vůbec nespustí, nebo jsou se spouštěním, a používáním programu zbytečné problémy.
Podívejme se třeba na sportovní mužovo, zde musí být mezi sportovci optimální kompatibilita, aby mužstvo uspělo v tvrdé sportovní konkurenci, a trenér eliminuje z mužstva hráče, co nejsou optimálně kompatibilní. Kdo nejde s námi, jde proti nám, v jednotě a spolupráci, je síla každého lidského společenství, a každé organizace, i zvířata, vyloučí ze svojí smečky jedince, co nejsou se smečkou optimálně kompatibilní.
Podívejme se na přírodní evoluci, všechny živé inteligentní systémy, které odmítli být optimálně kompatibilní, s přírodním systémem, ty evoluce automaticky eliminovala, dobrota k tomu, co není optimálně kompatibilní (Romové, Mohamedáni, ekonomičtí přistěhovalci), má za následek depresi u; politiky, ekonomiky, podnikání, obchodu, morálky, byrokracie, rodiny, umění, školství, psychiky, atd.
Je Miloš Zeman, nekompatibilní prezident? Z díla spatříme tvůrce, je dílo našeho prezidenta kompatibilní s tím, co chce od prezidenta zadlužený pracující lid? Prezident zde není na kladení věnců, a pronášení projevů na schůzích nebo v televizi, prezident je zde pro pracující lid, pracující lid je zde jediným pravým zdrojem hodnot, a pokud nebude mít národ dostatek ekonomických hodnot, tak náš malý národ v centru EU brzo ekonomicky zanikne.
Podle prodeje nových aut, se dneska dá snadno určit, jak je na tom ekonomicky každý národ, polovina aut, která se u nás kupuje, jsou stará auta bez záruky, dovezená obchodníky většinou z Německa a Rakouska. Ve vyspělých ekonomikách jsou opravy aut velmi drahé, a tak je zde snaha, se po skončení záruky, auta okamžitě zbavit, a tak se tato auta k nám dovážejí, a dovozci na tom bohatnou. Stejně se k nám dováží ze západu i mnoho jiného podřadného konzumního zboží, o které není na západě už zájem, a tak se zde stáváme obrazně popelnicí EU.
Potřebujeme logicky nového mladého prezidenta, a novou mladou vládu, co bude optimálně kompatibilní s tím, co chce pracující lid, a zajistí nám stejnou životní úroveň, jaká je ve Švýcarsku, když to jde ve Švýcarsku, musí to jít logicky i u nás, z díla je spatřen tvůrce! Nebezpečím pro nás nejsou Mohamedáni, protože pro ně jsme jenom ubohou tranzitní zemí, nebezpečím pro nás je náš nekompatibilní prezident, a naše nekompatibilní vláda.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu