Ano, menšina na většině parazituje

Moje hra a moje pravidla, následkem je to že může menšina parazitovat na většině, tam kde jsou daně a clo tam menšina parazituje na většině, čím větší je daňové zatížení většiny tím lépe se má menšina, která na většině parazituje. Zde se dostáváme k mocenské pyramidě, kde na vrcholu jsou; milionáři, politici, celebrity, byrokrati, soudci, ředitelé atd.

Dole v základech pyramidy jsou ubožáci, co mají mnoho dluhů a strach z toho že přijdou o ubohé zaměstnání. Mnohdy zde je revoluce kdy se většina chce zbavit násilně menšiny, jenže bez menšiny nedokáže kultura existovat, a tak revoluce nic nevyřeší.

Obrazně je většina jako loď a menšina je elita která loď řídí, pokud je špatný kapitán tak se loď potopí, problém je vždy a všude v tom že elita neumí optimálně řídit organizaci nebo národ, slepý nemůže vést slepé, o tom to všude mnoho století je. Všechny změny, které elita násilně realizuje jsou povrchní a pod povrchem se mnoho století nic nemění.

Jde o to, aby robot prezident vyznamenával roboty, nejsou lidi tak zde není parazitování, rozděluji proto lidi na úspěšné parazity a neúspěšné parazity, parazitování je lidskou přirozeností a z parazita nikdo hostitele neudělá. Na pandemii neumírají lidi, ale umírají paraziti, příroda se tak brání lidskému parazitování, pomocí smrtelných nemocí. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *