Rubriky
Matrix

Ano, máme vás pod kontrolou od narození do smrti

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Moderní věda a technika umí levně a rychle vyhodnotit; lidi, rodiny, organizace, korporace, národy, atd. už zbývá jenom dát na internet program kde si bude možné zadarmo rychle zjistit jakou máte dneska ekonomickou hodnotu pro společnost, ideální by to bylo použít při výběru zaměstnanců nebo u politických voleb. Poklesla vaše ekonomická hodnota a tak máte výpověď a bude konec toho že někdo byl ve vysoké funkci deset let, nebudou zde už ani zlaté padáky pro elitu. 

Už nepotřebujeme k ničemu drahé tajné agenty, protože máme globální digitalizaci, začíná se používat mnoho kamer které umí z tváře poznat kdo jsi, ještě to chce dát i kamery do soukromých bytů, aby se vědělo co doma děláte a jestli jste k sobě slušní a netýráte svoje děti, nebo nejste nevěrní. USA, Kanada, Čína, Rusko, EU, atd. zde začíná program sledování lidí a soukromí se stává iluzí.

Platíte kartou, nosíte mobilní telefon, používáte internet, atd. máme vás pod kontrolou od narození do smrti, víme o vás vše, nebudete nás jako otroci poslouchat, tak vás odpojíme od reality a budete optimálně recyklováni. Pokud je něčeho nadbytek tak po tom klesá poptávka a přichází inflace, lidí je na světě už jako much a podle toho se s lidmi jedná a tak zde jsou totality ve kterých je člověk ekonomickým otrokem, a ten kdo pracuje pomalu, je vyhozen a stane se z něj díky exekutorům bezdomovec.