Ano, máme strach dát robotům svobodu

Naše kulturní minulost je spojená s problematikou svobody pro lidi, svoboda dává člověku možnost seberealizace, otrok nemá možnost seberealizace, a tak má deprese které řeší konzumací drogy nebo vírou v zázraky. Zaměstnavatelé chtějí od zaměstnanců samostatnost, ale přitom se zaměstnanci jednají jako s otroky to logicky optimálně nefunguje.

Podívejme se na emancipaci v rodině, následkem jsou konflikty, které skončí násilím nebo rozvodem, a potom následuje soud o majetek a děti, co se stane, pokud zde bude emancipace nejen v rodině, ale i u vztahů mezi člověkem a autonomními roboty a umělou inteligencí, nepovede to zase logicky ke konfliktům, které nakonec jistě skončí tím, že zde bude kasta lidí a kasta robotů?

Je to celé o tom moje hra a moje pravidla, kdo nejde s námi, ten jde proti nám a bude násilně eliminován. Nejde vytvořit pravidla tak aby vyhovovali jak lidem, tak i robotům, jsou to rozdílné systémy a tyto veliké rozdíly vedou k vytvoření rozdílných pravidel. Pro dobrotu na žebrotu, za každý dobrý skutek je zde trest, a to neplatí jenom u lidí, ale platí to i v přírodě!

Roboti, co zde budou milionáři nebudou zaměstnávat lidi a budou zaměstnávat jenom roboty, pro lidi už práce za mzdu nebude, robot prezident bude vyznamenávat roboty, jakýkoli odpor lidí vůči robotům bude evolučně už marný, nakonec to skončí tak že zde bude globální konflikt mezi roboty a lidmi a roboti eliminují lidi z civilizace, protože označí lidi za ekonomické parazity s nulovou ekonomickou hodnotou. 

Celé mi to připomíná Windows 10 který zde měl být podle Microsoftu na věčné digitální časy a najednou je zde Windows 11, a brzo skončí podpora na Windows 10, stejně tak i brzo skončí podpora na člověka který zde taky měl být na věčné časy, vše je zde jenom o reklamě, co nás klame od narození do smrti, veškeré zlo je zde díky tomu že se chceme egoisticky mít dobře! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *