Rubriky
110

Ano, líp už bylo a bude jenom hůře, přichází období bídy a nezaměstnanosti

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Neustále to slyším, že bych měl být zde vaším milovaným prezidentem, aby se lidi měli líp, tento národ si nezaslouží, aby se měl líp, je to národ, který je plný hříšníků, co si zaslouží žít jenom v ekonomickém očistci, jablko nepadne daleko od stromu. Vše zde jsou příčiny a následky, pokud má tento národ blbou náladu už velmi dlouho tak tou příčinou je to že je to národ plný hříšníků, mnozí se naučili tomu jak pokrytecky svoji hříšnost před ostatními skrývat, a hrají si zde na svaté, mě ale neoklamou, z díla spatřím tvůrce.

Ano, líp už bylo a bude jenom hůře, přichází období bídy a nezaměstnanosti, najednou zde budou roboti s kravatou a exekutoři vám seberou střechu nad hlavou, nebude kam utéci, protože roboti s kravatou budou na celém světě a logicky nejvíce jich bude tam, kde je vyspělá civilizace. Robot pracuje lépe a levněji než člověk je to pro podnikatele a státy jasná volba, policejní roboti zde zajistí pořádek, aby se lidi nechovali jako divoká zvěř.

Běžte se podívat do nejmodernějších továren na světě a pochopíte to, že doba robotů přichází a je naivní věřit tomu, že vzniknou nová místa, jediným možným řešením je začít všude zkracovat pracovní dobu na čtvrtinu, místo 160 hodin měsíčně budete pracovat 40 hodin měsíčně. Zruší se chození do školy, protože vzdělávání ze školy vám bude k ničemu, když budete muset opustit kulturní civilizaci. Přijde doba čipování a sledování, ti poslední co zůstanou v civilizaci díky svému talentu a zdraví, se zde stanou levnými otroky digitálního systému, za ubohou mzdu.