Ano, lidi si neváží toho, že se mají dobře

Jaký to má smysl pomáhat lidem k tomu, aby se měli dobře, lidi si neváží toho, že se mají dobře a považují to za samozřejmost! Vše je to zde jenom divadlo, a tak je každý divákem a hercem současně, smrt to je konec tohoto divadla, ve kterém čerti z dálky vypadají jako andělé. Vytvořili jsme zde mnohé, co milujeme, jenže vše je zde dočasnou iluzí, z prachu zde vše vzniká a na prach se to zase časem rozpadá, každý by chtěl mít prachy, ale kde nic není tam není ani co ukrást.

Neustále nám něco klade odpor, rozděluji lidi na ty, co táhnou systém dopředu, na ty, co se pohodlně vezou, a na ty co systém brzdí, z díla nakonec poznáme, kam máme každého člověka zařadit. Největším problémem lidí je to že dělají chyby a následkem je to že máme mnoho problémů na které není řešení, komu není rady tomu není ani pomoci.

Nebude to už trvat dlouho a naprogramujeme umělou inteligenci, a to nám umožní vyrábět autonomní inteligentní roboty na akumulátory, najedou zde budou všude zaměstnanci na baterky. Potom logicky přijde globální virtuální realita s umělou inteligencí, na které budeme všichni psychicky a ekonomicky závislí, v další vlně se začnou lidi vyrábět v továrnách ve velkém, a tak už zde k ničemu nebudeme potřebovat rodinu a ženy. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *