Ano, lidi jsou jenom herci, co nemají charakter

Náš syn si myslí, že je dokonalý. Mám spor se synem, který studuje vysokou školu IT, syn tvrdí, že dokud si vše z více hodnotných zdrojů neověří, tak že on tomu neuvěří, protože lidi jsou jenom herci, co nemají charakter, a každý jenom hraje svoji ubohou roli, jako příklad uvádí Adolfa Hitlera, kterému lidi naivně díky ekonomické veliké krizi uvěřili, a následkem bylo to, že mnoho miliónů lidí díky němu zbytečně zemřelo. 
Neustále nám dokazuje, že jsme lháři podvodníci, protože jsme státní zaměstnanci, jakmile cokoli řekneme, tak to obrátí proti nám, prý býk se chytá za rohy a lhář se chytá za slovo. Pravda je podle něj jenom v přírodě, protože příroda nemá zapotřebí lhát, často uvádí mravence, že nemají žádnou pyšnou a lakomou elitu, a neplatí daně, vybírání daní považuje, za obyčejné ekonomické znásilnění, a každou vládu, která vybírá daně považuje za zločince a mafiány. 
Bible je podle něj jenom starý ubohý manuál, jak dělat z lidí násilně hlupáky a chudáky, pomocí ubohých dezinformací. Politika je podle něj, jenom boj o koryta. Otec se včera podíval do historie počítače našeho syna, co byl právě ve škole a zapomněl počítač zaheslovat, najednou otec vykřikl heuréka, a šel pro slivovici a zapálil si cigaretu. Syn prý chodí na stránku GVKB a zde on čerpá informace. 
Otec tu stránku vytiskl na tiskárně, a tak tu stránku společně studujeme, je to jako tvrdá droga, ochutnáte a nemůžete přestat, oba jsme si vzali dovolenou, protože jsme si uvědomili, že jsme hlupáci, a musíme se naučit mnohému, abychom mohli se svým synem vycházet normálně.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]