Ano, lidí je všude jako much

Je vám nabízená ubohá práce za ubohý plat a máte z toho deprese, zamyslete se nad příčinou toho, že je zde bída a nezaměstnanost, příčinou je přelidnění a degenerace, hodnota lidské práce neustále klesá, a tak jsou lidi donucení, dělat ubohou práci za ubohý plat. Všimněme si toho, že mediálně téma přelidnění a degenerace je eliminované, jako by zde nebylo vůbec přelidnění a degenerace, důležitější jsou mediálně jiné věci, které ve skutečnosti, ale nejsou vůbec pro lidi existenčně důležité. Není důležité, kdo bude dělat prezidenta nebo ministra, nebo kdo vyhraje mezinárodní sportovní soutěž, to jsou jenom mediální bubliny.
Ekonomická krize je následkem přelidnění a degenerace, ve snaze vyřešit přelidnění a degeneraci, dochází k produkci levných náhražek, které nejsou kvalitní, a tak existujeme v nekvalitním konzumním systému, a jsme z toho nemocní fyzicky a psychicky. Nedávno jsem měl problém s židlí k počítači, židle se mně brzo rozbila, a nová židle se zase brzo rozbila, nakonec mě u třetí rozbité židle už došla trpělivost, a začal jsem používat, klasickou bytelnou židli. Podobný problém jsem měl s výrobky z masa, a tak jsem se nakonec stal vegetariánem, rádio a televizi nepoužívám, protože je zde nadbytek reklam a obsah je zde ubohý, ubohé reklamy na internetu blokuji pomocí programu.
Zkoušel jsem i navštěvovat na internetu nejrůznější sociální sítě, a brzo mě to přešlo, protože jsem zjistil, že zde jsou jenom samí zdegenerovaní troubové, co si stěžují na to, že je jejich život existenčně trvale v troubě. Notebooky jsou dneska jako ta židle k počítači, taky je to zmetek, který se brzo jistě rozbije, protože jsou v něm nejspíše kurvítka, nebo snad už každý výrobce, záměrně vyrábí zkurvené notebooky. Takže jsem si nechal sestavit jenom z kvalitních dílů, klasický počítač, s grafickou kartou, a mám konečně svatý klid. Výběr dílů pro počítač to byl hlavolam, protože poznat který díl je skutečně kvalitní, není dneska nijak jednoduché.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu