Ano, lidi dělají chyby a nechtějí se ze svých chyb poučit

Hodnotné zde je většinou to co je obtížně dosažitelné, logicky to co je snadno dosažitelné to většinou není hodnotné, existují sice výjimky ale z každého pravidla existují většinou i výjimky. Já bych chtěl…

Ano, mnohé je pro nás obtížně dosažitelné a tak je zde toužení které je nám soužením, mnohdy je nám nabízená náhražka, většinou náhražky nedosahují kvality originálu. Nevětší hodnotu má pro lidi; zdraví, popularita, moc, bohatsví, výhody, krása, vzdělání, inteligence, genialita, moudrost, štěstí, atd.

Ano, realita je o konkurenci a reklamě, jedna věc jsou pohádky a ideologie a druhá věc je to že se vše točí okolo protikladů mezi kterými je většinou napětí, každá organizace má svoje pravidla a ten kdo je poruší je potrestán, dále má svoje pravidla i situace a ona nás taky trestá za porušování pravidel.

Život je hrou podle pravidel a každý by chtěl vyhrát jenže to nejde někdo musí i prohrát, úspěch je možný díky tomu že náš konkurent bude neúspěšný, reklama nás klame tím že nám slibuje zázraky které nesplní, peníze vybrané na daních z veřejných záchodů elitě nesmrdí, peníze nejsou špatné ani dobré, problémem je kontrola nad přijmi a výdaji-

Snadno se utrácí a těžko se vytvářejí zisky, jak být snadno a rychle ředitelem nebo prezidentem, na to nikde žádný zaručený návod není, jsou to kariéristické závody ve kterých často nevyhraje ten nejrychlejší ale ten kdo má největší protekci, takový je život, neřešte to co stejně nevyřešíte, lidi dělají chyby a nechtějí se ze svých chyb poučit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..