Ano, lidi byli nazí a vůbec se nestyděli

Ano, vše je zde dočasně, mimozemská civilizace nainstalovala GVKB kontrolní systémy na naší planetě, a najednou bylo vše jinak. Lidi nemohli chybovat, na myšlení zde byli kontrolní mimozemské systémy a lidi zde byli na to, aby sloužili jako loutky těmto systémům, pokus o jakýkoli odpor byl marný, byla to natolik vyspělá GVKB technologie, že člověk a vše živé s čím člověk přicházel do kontaktu, se muselo podřídit, dokonce zmizeli problémy s komáry a hady, co by mohli škodit člověku v jeho práci. Jak to celé fungovalo? 
 
Vše fungovalo na principu tiskárny připojené k počítači, v tiskárně byli informace nutné pro práci tiskárny a po práci se tiskárna vypnula a čekala na to, až bude zase potřeba tisknout. Všemu co zde bylo živé, bylo odebráno vědomí sebe sama, ze všeho se udělali sluhové, co nemají sebevědomí, vše je zde jenom hologram a chyby jsou následkem vědomí které je sobecké. 
 
Podívejme se na diktátory z hlediska jejich sebevědomí, jde o parazity, co zde škodí svému okolí. Parazitování je následkem vědomostí, nejsou vědomosti, není ani parazitování. V novém GVKB systému už nebylo potřeba, aby lidi chodili do školy, nebylo potřeba, aby lidi měli zbraně, nebylo potřeba policie, a soudů, atd. 
 
Přestali se produkovat léky a drogy, nebyla zde televize a internet, nebyl zde dialog mezi lidmi, mluvit nebylo potřeba, každý věděl, co je správné dělat a jak se to má dělat. Skončilo obrovské plýtvání časem a penězi, všude byla čistota a klid, skončilo období, ve kterém byl člověk egoistickým invazním druhem, který ničil tento ekosystém, počet lidí se optimalizoval a lidi žili v souladu s přírodou, lidi byli nazí a vůbec se nestyděli.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]