Ano, lhát a krást se nemá

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Představme si to, že dojde evolučně k tomu, že se globálně lidi ve virtuální realitě naskenují a potom se jejich psychicky špinavá duše přenese do čisté virtuální GVKB reality s umělou inteligencí a zde už nebude moci hříšná duše lhát a krást, bude to obrazně jako když hodíte špinavé prádlo do pračky a zapnete proces praní ve vysoké teplotě, když skončí proces praní tak ze všech duší nic nezůstane a z pračky se nevyndá čisté prádlo, jak je to možné?

To, co nazýváme lidskou duší, to je jenom naše hříšnost, protože každý člověk na světě je od narození do smrti hříšník, mnozí pokrytci si zde sice hrají na to, že nejsou hříšníky, je to jenom reklama, co nás klame. Z díla se pozná to, že je každý člověk na světě hříšník, podívejme se na války, kde se zabíjíme už mnoho tisíciletí, příčinou každého násilí je hříšnost, když to nejde po dobrém tak se to řeší po zlém!

Člověk je stvořen evolucí k tomu, aby byl pastýřem, který pase dobytek, nebyl stvořen evolucí k tomu, aby on pásl cizí lidi jako; nadřízený, podnikatel, ředitel, prezident, papež, guru, král, císař, šlechtic, milionář atd. jakmile došlo k tomu, že se lidi rozdělili na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, tak následkem byl vznik konzumního očistce kde všichni lžou a kradou.

Být pastýřem lidí je snadné, protože lidi umí mluvit, a tak se s nimi snadno dorozumíme, a tak je zde vše o tom, moje hra a moje pravidla, pokud ale paseme dobytek tak se s dobytkem nemůžeme dorozumět a tím se dostáváme do problémů. Parazitování je snadné na tom, co je nám blízké, protože to známe.

Všimněme si toho, že počítačové viry napadají jenom nejrozšířenější operační systémy, jako je Windows nebo Android, vše, co se stane monopolem to přitahuje parazity a viry, sociální globální sítě na internetu začali přitahovat parazitující trolly, a to vedlo k tomu, že se začali sociální sítě měnit tak, aby zde trollové už neměli šanci, to ale vedlo k tomu, že návštěvnost zde začala rychle klesat a některé sociální sítě tak zanikly

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *