Ano, lépe už bylo, bude už jenom hůře

Problémy cizích lidí mě nezajímají. Cizí lidi se nezajímají o moje problémy, a proč bych se já měl zajímat o problémy cizích lidí, podívejte se do přírody, zde to funguje stejně, život to je hra podle pravidel a smrt to je konec hry, po smrti už nic není, všemu kralují pravidla, podle kterých zde vše živé existuje, není zde žádný bůh, co dělá zázraky, náboženství a politika to jsou pohádky pro dospělé. 
 
Neustále nás informační systémy informují o problémech, které mají cizí lidi, o moje problémy se informační systémy nezajímají, protože nejsem prezident ani celebrita. Svět lidí je plný; lží, krádeží, vražd, válek, podrazů, atd. s tím nic nejde udělat, z čerta anděla nikdo neudělá. Společnost okrádá dělnickou třídu pomocí; daní, cla, poplatků, pokut, diskriminace, atd. pokud se tomuto okrádání někdo postaví tak je za tu drzost potrestán, co je dovoleno centrální společnosti, to je zakázáno dělnické třídě. 
 
Při volbách vám bezcharakterní kariéristi slibují ekonomické a sociální zázraky, a po volbách se perou o vysoké funkce, a na svoje sliby rychle zapomenou. Veliké války nám v nahotě ukazují to, že je vše jenom egoistická hra, ve které jde o to být nahoře, a mít se lépe než ty co jsou dole. Přichází nová doba, ve které zde bude kralovat informační technologie napojená na ekonomiku a politiku, místo prezidenta zde bude GVKB robot co bude vyznamenávat GVKB roboty, lidi zde budou už jenom na práce za minimální mzdu, protože roboti nebudou chtít dělat tyto ubohé práce. 
 
Tak jako zanikla šlechta a králové, tak zaniknou i prezidenti a ředitelé, každý člověk dostane na krk GVKB digitální obojek a bude tak už jenom levnou loutkou na dálkové ovládání. Zruší se peníze a zavede se globálně GVKB přídělový čipový systém, kdo nebude fyzicky každý den v roce pracovat, ten nebude ani jíst, a nebude mít kde spát. Běžte se podívat proto do krematoria ať jistě víte, co vás už brzo bude jistě čekat, lépe už bylo, bude jenom hůře.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu