Ano, lékem na depresi je optimalizace

V přírodě nejsou problémy s depresí, protože je zde vše optimalizované. Optimalizace znamená kontrolu chyb, a eliminování chyb v nás a okolo nás, mnohé chyby z dálky nevypadají jako chyby, a tak musíme poznat sebe, a svoje okolí zblízka, abychom mohli začít s optimalizací. Prioritní u optimalizace je ekonomika, je třeba se naučit optimálně šetřit a optimálně investovat, to co je zde ekonomicky trvale úspěšné, by nám mělo být i trvale vzorem, jak myslet a jednat ekonomicky optimálně.
Je třeba skončit se vším co je zde naivní, nejsme děti, abychom věřili na politické a náboženské pohádky, ve kterých jsou kouzla a zázraky, realita je o tom, že dobrota k lenochům a hlupákům je žebrota. Jak si to uděláš, takové to i máš, pokud jsi díky drogám ubožák, tak neočekávej od druhých dobrotu, drogy jsou smlouva s pekelným očistcem a tak dělají drogy lidem ze života peklo.
Pokud svět ovládají troubové, co konzumují drogy, tak je logicky tento svět v troubě, je třeba svěřit ekonomiku a politiku světa programům a počítačům, je třeba to všem mocným a bohatým troubům globálně spočítat, jsi trouba, tak bude tvoje budoucnost v troubě.
Je třeba globálně skončit s kariéristickým pokrytectvím, bude zde globálně jenom norma a odměna podle toho, jak jsi splnil optimálně globální pracovní normu, odměna zde bude jenom za hodnotné dílo, a nebude zde už ekonomická odměna, za sezení politiků a byrokratů na schůzi, nebo za kladení věnců na hroby hrdinů.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu