Ano, lakomost je příčinou blbé nálady

Zamyšlení nad životními ztroskotanci. Dneska snadno získáváme mnoho informací a programů o problematice životních ztroskotanců, obrazně je naše egoistická kultura pyramidou, kde nahoře je ekonomický ráj a dole je ekonomický očistec pro životní ztroskotance, média se systematicky vyhýbají tématu životních ztroskotanců a jenom se zajímají o ty, co jsou na vrcholu egoistické pyramidy jako lakomá elita, co má zde státní koryta. 
 
Dále zde jsou nepřizpůsobiví příživníci, co by mohli pracovat, ale oni pracovat nechtějí, a raději na společnosti parazitují. Každý člověk má svůj originální existenční příběh, někdo si pomoc zaslouží a jiný si pomoc nezaslouží. V přírodě se stávají životní ztroskotanci snadnou potravou pro predátory, zde není místo pro sociální pomoc pro slabé a nemocné. 
 
Ztroskotanec nemá pro ostatní hodnotu a tak mu nikdo nechce pomoci, jde o to, jestli budeme roboti, ve kterých není cit, nebo budeme lidmi, ve kterých je cit. Obrazně je cit jako plynový pedál a brzdy, ten kdo neumí citlivě ovládat plynový pedál a brzdy jistě brzo havaruje, jsme citliví k tomu, co je nám blízké a jsme bezcitní k tomu, co je nám cizí. Sebeodcizení může vést díky bezcitnosti až k sebevraždě, za sebeodcizením je vždy nemoc, která změnila naše přirozené priority, nemocná může být i celá společnost, díky složité situaci se kterou si neumí poradit. 
 
Pokud žijete dlouho v nemocné společnosti, tak z toho onemocníte, a tím se z vás stane bezcitný parazit, který lže a krade, vše zde jsou příčiny a následky, je to jako s bolavým zubem, dokud se zub u zubaře neopraví, do té doby vás bude bolet. Ano, lakomost je příčinou blbé nálady, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Nerozdělujme politiku na pravici a levici, rozdělme politiku na lakomou politiku a štědrou politiku, pokrytectví zde už bylo dost, když to zde s lakomci nejde po dobrém tak to vyřešíme po zlém.
 
Každý dostane do hlavy GVKB čip a čip jej odřízne od reality, takto zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, díky GVKB čipům se zde nebude už lhát a krást, nekvalitní genetický materiál, skončí v masové GVKB konzervě společně s drůbežím separátem, recyklování je přirozený evoluční proces, není to; diskriminace, extremismus, vandalismus, dogmatismus, terorismus, atd. vše je zde nejisté a jenom smrt je jistá, každý život je evoluční dočasný proces, který je násilně ukončen tehdy, když už nemá smysl jej existenčně podporovat, nejsou ztroskotanci, tak nejsou se ztroskotanci problémy.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]