Ano, konzumní kapitalismus je třeba optimálně eliminovat

Kapitalismus je chybná ideologie založená na tom, že bezcharakterní kariéristi, co jsou mocensky nahoře díky reklamě a protekci, parazitují egoisticky na těch, co jsou mocensky dole, nadbytek peněz je možný díky nedostatku peněz. Vše, co končí na ismus (feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, dogmatismus) to je chybná ideologie která v praxi nefunguje.

Realita nikdy nebyla a nikdy nebude pro lidi ideální, realita to je hra o to, co potřebujeme podle pravidel, která určuje organizace nebo situace, smrt je konec hry, po smrti není; peklo, ráj, převtělení atd. mnoho lidí věří na zázraky, jediným skutečným zázrakem jsou moderní vynálezy jako je; elektřina, internet, peníze, televize, telefon, notebook, automobil, letadla, vlaky, lodě atd. jenom díky vynálezům nám zde může být líp, politici, a byrokrati, to jsou jenom dobře zaplacení herci, co si mediálně hrají na to, co ve skutečnosti nejsou.

Místo kapitalismu zde bude digitalismus, vše bude řídit globálně jenom GVKB umělá inteligence, zruší se soukromé vlastnictví a peníze, pravdu bude mít jenom umělá inteligence, ten, kdo nebude správně trvale sloužit umělé inteligenci, bude muset počítat s tím, že skončí nahý a hladový v rezervaci daleko od civilizace. Už nebudeme k ničemu potřebovat zbraně a armády, protože pravda a láska zvítězí globálně nad lží a nenávistí na věčné GVKB digitální časy. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *