Ano, konzumní civilizace brzy zanikne

Vše je zde dočasně, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, člověk nikdy nedokázal vytvořit něco trvalého, vytváříme jenom dočasné hodnoty, které čas jistě eliminuje, a tak se zde vše všude recykluje. Naše konzumní civilizace je zde díky vědě a technice, přichází, ale doba kdy nám roboti odeberou násilně možnost používat zde vědu a techniku, lidi najednou budou v pozici zvířete, co myslí jenom na sex a potravu.
Robot pracuje lépe než člověk, protože on je vyroben a nastaven tak, aby byl lepším zaměstnancem, než je člověk. Často slyším, že si někdo o sobě pyšně myslí, že jej nemůže nahradit inteligentní kovový robot, nebo globální umělá inteligence, neuvěřím, dokud to osobně neuvidím, jenže až dostaneš výpověď, tak brzo uvidíš, že ti exekutoři seberou vše, co zde miluješ a potřebuješ.
Je třeba urychleně zkrátit pracovní dobu na polovinu globálně, a zachovat platy ve stejné výši, jenom tak se eliminují narůstající problémy s nezaměstnaností a bídou, nežijeme proto, abychom pracovali po celý život jako konzumní otroci, žijeme proto, abychom si užívali svobody a lásky jako morální lidé.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu