Ano, kontrola zdraví lidí selhala

Každý je tím čemu slouží. Mnozí si myslí že jsou svobodní a že ničemu neslouží, jejich svoboda je jenom iluze, sloužíme už jenom tím že produkujeme pro rostliny hnojivo. S klidem můžeme říci že vše co je zde živé to zde i něčemu slouží něco slouží dobře a jiné slouží špatně to je tak jediný rozdíl. Jsou zde ale i věci které zde slouží třeba počítač nebo auto, podívejme se na letadlo které havaruje s mnoho lidí tak zbytečně zemře, zde jde o chybné sloužení za které může; pilot, vadné letadlo, raketa která letadlo sestřelila, počasí, atd. když něco slouží správně bereme to jako samozřejmost, a když něco slouží chybně tak se rozčilujeme a chceme aby se to už neopakovalo. 
 
Jenže naše možnosti zajistit perfektní svět jsou minimální, nedokážeme ani ovládnout dobře sami sebe. Hodili jsme na města atomové bomby ve světové válce a najednou nám došlo že už toho násilí bylo akorát dost, a že se musí něco změnit, kdo tady chce pořád násilí, co je to za lidi? Jde o psychicky nemocné lidi, co by se měli léčit a vyléčit, selhalo zde globálně zdravotnictví a kontrola zdraví lidí. Nechtějme násilně změnit svět pomocí; ekonomiky, politiky, náboženství, módy, reklamy, pohádek, digitalizace, optimalizace, atd. chtějme změnit svět tím, že budeme léčit lidi tak, aby zde už nebyli psychicky nemocní lidé co lžou a kradou, nelhat a nekrást o tom je naše nová zdravé kultura, ve které pravda a láska zvítězila, nad nenávistí a lží.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu