Ano, kolem úspěchu se zde vše točí, z lidí se stali bezcharakterní kariéristi

Naše inteligence umí počítat, a tak spočítá u všeho hodnotu, dobře se chováme k tomu co zde má hodnotu, a zle se chováme k tomu, co zde nemá hodnotu, tím vzniká snaha o to, abychom cizí inteligenci oklamali, a tak jsme měli výhody a jistoty z toho, že cizí inteligence bude chybovat.

Naučili jsme se rozdělovat lidi podle toho, jestli jsou nahoře nebo dole, co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole. Není zde tedy socialismus nebo kapitalismus, je zde egoistický kariérismus, kolem úspěchu se zde vše točí, z lidí se stali bezcharakterní kariéristi, co zde bojují o výhody a jistoty, takto vzniklo konzumní peklo, ve kterém je místo lásky a pravdy, jenom nenávist a lež.

Nebojují mezi sebou jenom jedinci, bojují mezi sebou i; podniky, organizace, národy, ideologie, atd. evoluce vše z nadhledu pozoruje, a to co neuspěje, to eliminuje. Vše zde má limity a tyto limity určují u všeho osud, pokud se někdo narodí jako nekvalitní jedinec, v nekvalitní rodině, je bohužel většinou jeho osudem být zde kariéristicky neúspěšným, a mít z toho deprese.

Není zde nezaměstnanost, je zde všude nadbytek ubožáků, které nechce nikdo zaměstnat. V přírodě jsou ubožáci snadnou kořistí pro šelmy, v minulosti se problém s ubožáky řešil tím, že zde bylo otroctví, a majitel mohl ubohého otroka zabít, protože to byl jeho majetek.

Dobrota k ubožákům má za následek žebrotu, jak došlo k tomu, že jsme dobří k ubožákům? Příčinou je chybná politická demagogie, ti co jsou nahoře, ve snaze o popularitu vytvořili sociální politiku, která podporuje sociálně ubožáky, a to vede k tomu, že se nám ubožáci rozmnožují jako myši, a potom nám jako myši škodí.

Proč selhalo nejprve náboženství, a potom selhala politika? Každá lež je zde dočasně, jenom pravda je zde trvale, pravda jasně říká, že dobrota k ubožákům má za následek žebrotu, k ubožákům musíme být zlí a je třeba ubožáky recyklovat na substrát.

Nejsou ubožáci tak nejsou s ubožáky problémy, kdo nebude mít v EU ve 20 letech maturitu, ten bude recyklovaný na substrát, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita. Tím se eliminuje problém s menšinami, které zde nerespektují pravidla většiny, skončí v EU problémy s nepřizpůsobivými příživníky, kdo bude chtít, ten si dobrou práci v EU najde, protože mu nebudou brát ubožáci práci.

Zavede se v EU certifikace kvality člověka s roční platností od 7 let do 70 let, ten kdo nedostane tuto certifikaci ten bude recyklován na substrát, nemá smysl, aby někdo chodil dlouho do školy když je jasné že on maturitu stejně neudělá a tak by byl ve 20 letech recyklován na substrát. Ekonomika je o utahování šroubů, každý člověk je šroub, který má egoistickou snahu o to, aby nebyl utažený, a proto je zde deprese u; ekonomiky, politiky, filosofie, psychiky, atd.