Ano, kdo může mluvit, ten může i pracovat

Nadbytek pro ty co jsou nahoře, vytváří nedostatek pro ty co jsou dole, moderní otroctví je založeno na přerozdělování peněz kdy hodně peněz dostanou ti co jsou nahoře a málo peněz dostanou ti, co jsou dole. Milion milionářů vlastní většinu světového bohatství a tak pomocí dluhů a zákonů ovládá civilizaci. Jsem pro zrušení vlastnictví a zrušení peněz, zavede se čipový přídělový systém globálně pro nikoho nebudou vyjímky a imunita, kdo nebude pracovat ten nebude mít kde spát a co jíst.

Na rozmnožování se vyberou jenom nejlepší jedinci, aby se nám už zmetci nerozmnožovali jako králíci. Umělá inteligence bude lidem práci přidělovat a bude kontrolovat výkon a kvalitu. Ten kdo bude špatně nebo málo pracovat, ten nebude mít kde spát a co jíst. Nebudou zde sociální příspěvky ani důchody pro invalidy a staré lidi, kdo může mluvit, ten může i pracovat. Pořádek zajistí policejní roboti, nebudou zde už jména a tituly, každý bude mít jenom globální číslo. Bude zde jeden globální jazyk a jedna globální pravidla, která určí otrokům co je správné a co není správné, pravidla vytvoří pro lidi globálně GVKB umělá inteligence.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu