Ano, kdo maže ten jede

Koupíte si v obchodě štěstí v konzervě a po otevření konzervy jste šťastní po 24 hodin a potom máte depku, a tak otevřete další konzervu, vše je jenom program a to že budete 24 hodin šťastní to je program, který upraví váš subjektivní program v této virtuální realitě. Vše je obchod a vydělává ten kdo se ziskem prodává. Problémem štěstí v konzervě je to, že jedna konzerva stojí 3 000 Kč, takže si může štěstí v konzervě koupit jenom ten kdo na to má peníze, takto bude konečně bohatým lidem na světě líp.

Nebyla by to žádná chemie co dává iluzi štěstí, bylo by to skutečné pravé štěstí, kdy vše co děláte je pro vás štěstím a nemáte žádné problémy, byla by to protekce za úplatu, kdo maže ten jede. Svět by se rozdělil na ty co si mohou kupovat štěstí v konzervě a ty co si nemohou kupovat štěstí v konzervě, štěstí v konzervě by se zatížilo vysokými daněmi a tak jako se vysokými daněmi zatěžují cigarety a tvrdý alkohol.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu