Ano, každý věřící člověk je hříšník

Já jsem svatý a ty jsi hříšník, tak myslí egoista, který se snaží o manipulaci s cizími lidmi pomocí dogmatických dezinformací, jde moderně o násilné přeprogramování mozku, které začíná; pověrami, rituály, pohádkami atd. pro dospělé je zde zase; politika, náboženství, sekty, hnutí, mytologie, filosofie, reklama, organizace, drogy, sociální sítě na internetu, seriály v televizi atd. Ten, kdo má měkký nos ten lže a kdo lže ten i krade a do pekla se tak jistě hrabe.

Statistika ve spojení s vědou zjistila to, že čím více je jedinec nebo společnost zaostalá a chudá, tím více lidi věří tomu, co si neověřili, bylo vydáno mnoho svatých knih jako je; Bible, Korán, Bhagavadgíta atd. všechny tyto svaté knihy nejsou v souladu s lidovou moudrostí a přírodou!

Čas má naštěstí dost času na to, aby poznal, co je správné a co je chybné, na věčné časy je zde jenom lidová moudrost a moudrost přírody, lidi dělají chyby a odmítají se ze svých chyb poučit, protože mají v hlavě bordel, který si neumí uklidit.

Kořenem všech našich chyb je dobrota k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, jsme dobří k hříšníkům, co lžou a kradou, z díla poznáme, kdo je a kdo není hříšník, jaká je zde dílo těch, co mohou egoisticky rozhodovat o nás bez nás? Jejich dílem je konzumní očistec, ve kterém mají lidi blbou náladu, a tak konzumují slivovici a kouří cigarety, nebo páchají sebevraždy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.