Ano, každý se chce stát milionářem

Podívejme se na investice, nejisté investice nesou veliký zisk a veliké riziko, jisté investice nesou malý zisk a malé riziko, do nejistých investic se může pustit jenom profesionál a o tom to je, jako amatér se nikdy nestaneš milionářem. Tam kde jsou jisté investice, tam je i veliká konkurence, a následkem je malý zisk z investic, vše je hra o hodnoty, vyhraje ten kdo umí tuto hru hrát, nestačí teorie, je nutná dlouhá praxe.

Statisticky je doloženo to že většina lidí v EU nemá předpoklady pro to aby se z nich stali milionáři, protože jsou málo inteligentní a mají malé vědomosti ve správné specializaci, tato skupina musí čekat na výhru v loterii, nebo na dědictví, protože vlastní prací, nemají šanci se stát milionářem.

Děti milionářů, mají velikou šanci aby se z nich stali milionáři, protože byli jako milionáři vychovaní, a mají i genetické předpoklady, děti ubožáků mají malou šanci aby se z nich stali milionáři, protože na to nemají genetické předpoklady, a jsou špatně vychovaní, existují i výjimky kdy někdo měl štěstí, jenže na to se nelze spoléhat. Existuje i možnost se stát politikem nebo zločincem, zde je možné rychle se stát milionářem, ale pokud nejste inteligentní psychopat, tak nemáte šanci zde uspět.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]