Ano, každý příběh má svůj charakter

Tento Matrix to jsou jenom příběhy a každý příběh má svůj charakter, příběhy vznikají z příběhů a vše je v běhu není zde pevný bod který by nám dal výhody a jistoty, existují zde jenom iluzorní pevné body, které jsou pastí pro hlupáky. Není zde rozdělení na vypravěče příběhů a posluchače příběhů, všechny hranice jsou jenom iluze, v tomto Matrixu je vše o tom se dobře utajit před problémy, dobře se utajil a tak dobře i žil.

Mnozí si naivně myslí, že vše řídí prezidenti a vlády, tak tomu není, politici jsou jenom sluhové co slouží těm co mají peníze za které si je možné v tomto světě koupit; prezidenty, ministry, předsedy politických stran, soudce, diplomaty, policajty, byrokraty, umělce, novináře, celebrity, atd. peníze jsou drogou, na které je konzumní systém závislý, láska a pravda je zde jenom za peníze.

Za vším není svatý Bůh, ale za vším je bohatství, slovo Bůh je zkratka pro bohatství, bohatí žijí v ráji a chudí žijí v konzumním očistci, každý příběh se točí kolem peněz a tím se vytváří charakter příběhu. Jsou příběhy plné bídy a jsou příběhy plné bohatství, ten kdo má hlad myslí na jídlo a tak vzniká příběh o tom jak se nasytit fyzicky a psychicky, jenže každé nasycení je zde dočasné a potom je zde zase hlad a tak toužení je zdrojem soužení a následkem je Matrix ve kterém je i tvůj příběh o tom že jsi loutkou, kterou ovládají loutky.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu