Ano, každý může být sám sobě psychologem

Sami sebe známe nejlépe a nikdo cizí nás nemůže tak dobře poznat, jak se snadno a rychle stát sám sobě psychologem? Řešení je jednoduché stačí mít pevnou vůli a odvahu začít se změnami, pokud nemáte pevnou vůli a odvahu začít se změnami v sobě a okolo sebe tak nemáte naději na to že se psychicky uzdravíte a budete mít trvale dobrou náladu. Nejčastějším problémem jsou špatné závislosti díky kterým je vám špatně, utíkáte od řešení svých problémů a následkem je stres a deprese. Nikdo cizí za vás vaše problémy nevyřeší, zde platí jak si to uděláš takové to máš, zázraky jsou jenom v pohádce nebo ve filmu, v realitě platí kauzalita která říká že každý problém má svoji příčinu.

Pokud jsi ubožák tak příčinou jsou ubozí rodiče a ubohý čas a prostor kde existuješ, lidi co jsou okolo tebe se snaží jenom na tobě parazitovat nebo ti škodit, toho co je hodnotné je zde trvalý nedostatek a toho co je nehodnotné je zde trvalý nadbytek. Čiň bláznům dobře a oni z tebe blázna udělají, žijeme všichni v konzumním blázinci, kde je každý do něčeho blázen, a když v tom neuspěje tak je z něj šílenec. Války a pandemie v nahotě odhalují realitu, vše je zde hra podle pravidel která určuje situace nebo elita, jak být v této hře nejlepším to ti nikdo neprozradí protože je to zde většinou o protekci.

Podívejme se na internet, pokud dáš stejné informace na různé systémy tak v každém systému bude jiná návštěvnost. Stejně tak v každé organizaci je tvoje práce jinak ekonomicky ohodnocena, proto si každý hledá takovou organizaci kde bude jeho práce velmi dobře ohodnocena. Pokud budeme do hloubky zkoumat realitu tak jistě dospějeme k tomu že vše je zde o protikladech mezi kterými je napětí a tato energie zde se vším pohybuje a tak zde jsou změny a jenom smrt je zde jistá, pokud nemáme jistoty tak máme problémy, jak pro sebe získat jistoty abychom neměli strach z budoucnosti. Je to jako šachová hra ve které se musíme neustále zdokonalovat, abychom v životě vyhrávali, tím se ocitáme v psychické kleci ze které není úniku a nakonec následuje nemoc a smrt.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..