Ano, každý je snadno nahraditelný

Nedostatek je zde díky nadbytku, proč jsou za vším ohraničené protiklady, mezi kterými je napětí a tato energie se vším pohybuje a tak vše v pohybu je. Vše stvořil evoluční proces, který chybné eliminuje a správné ochraňuje, někde evoluce probíhá rychle a jinde evoluce probíhá pomalu a tak zde jsou rozdíly mezi státy a mezi lidmi, proč někde proces evoluce probíhá pomalu a následkem je bída a zaostalost.

Nepřizpůsobiví příživníci co pocházejí z Indie způsobují ve vyspělé EU civilizaci veliké problémy, protože u nich probíhá proces evoluce pomalu, a příčinou je zde genetika a výchova, jablko nepadne daleko od stromu, pokud jsou rodiče ubožáci, tak i jejich děti budou ubožáky. Je třeba v EU zavést každoroční povinné testování lidí od narození do smrti na kvalitu těla a kvalitu inteligence a vědomostí.

Nekvalitní jednice odsuneme v EU do EU rezervace a tím už s nimi nebudou v EU problémy, v rezervaci oddělíme muže od žen, aby se nám zmetci už nerozmnožovali. Pro nikoho v EU nebudou výjimky a imunita, do rezervace se odsune i; prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, diplomat, ředitel, celebrita, milionář, atd. každý je snadno nahraditelný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..