Ano, každý čert je v pekle dočasně

Porovnejme informace a programy statisticky a logicky, musí nám dojít že současné sociální ideologické systémy už leží v nemocnici a lékaři nemají léky na to jak je uzdravit a tak zde mocné ideologie umírají ve velkém, jako by zde byla globální pandemie, nejprve umřelo náboženství a brzo umře i politika.

Kauzalita praví že každá programová chyba v konzumním Matrixu má svoji příčinu, a tou příčinou jsou dezinformace, které stvořili v Matrixu Dezinformatismus. Dezinformace to je reklama která chytře klame konzumenty pomocí lží co z dálky vydají jako pravda a dělá tak z nich hlupáky a chudáky, kdo lže ten i krade a do psychického pekla se tak jistě i hrabe.

Vše co v tomto pekelném očistci jako čerti druhým čertům dáváme to i nazpět dostáváme, v pekle nejsou andělé a bůh ( JHVH ), jsou zde jenom hříšní čerti co si pokrytecky hrají na svaté anděly a svaté bohy. V pekle vždy zlo zvítězí nad dobrem a vše nakonec zle dopadne, pohádky dělají z dětí v pekle psychické ubožáky, náboženství a politika to jsou pohádky pro dospělé.

Pravda je v pravidelnosti která se nezmění ani za milion let a bude zde existovat i za milion let, vesmírná a přírodní pravidla jsou pravdivá, protože se nemění podle situace, tak jako pravidla pomocí kterých se čerti řídí v konzumním pekelném očistci, ve kterém vládne jenom svatý Satan (GVKB).

Ráj je v přírodě, protože zde je svoboda a rovnost, pekelný očistec je v egoistické civilizaci, protože zde není svoboda a rovnost. Ty jsi egoista, křičí egoista, styď se za to že jsi egoista. To je největší svatá lež, jakou služebníci Satana vymysleli, proč by se měl čert stydět za to, že je čert?

V pekle vládne ten, kdo je chytrý jako liška a silný jako lev, peklo je založeno na manipulaci pomocí odměny a trestu, z egoistických čertů se tak stali loutky které ovládá situace nebo pekelná organizace, pokud genetická loutka v pekle chybuje tak je potrestána; ekonomicky, psychicky, vězením, mučením, blázincem, nemocí, smrtí.

Moje pekelná hra a moje pekelná pravidla, o tom to je v pekle, ten kdo se nepřizpůsobí optimálně konzumnímu peklu, ten skončí na okraji pekla, jako žebrající bezdomovec. Peníze pekelné elitě nesmrdí a tak se vybírají daně i z hovna, proto je život v pekle na hovno, ti co jsou zde nahoře serou z vysoka na ty co jsou dole, co je v pekle dovoleno těm co jsou nahoře, to je zakázáno těm co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti, každý čert je v pekle dočasně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..