Ano, každého bude zajímat jenom, jaké dílo jsi dokázal vytvořit

Proč se nikomu nechce do sepsání moderní bible, lidi potřebují moderní víru v zázraky, co bylo, to bylo, to jsou lidi dneska už tak vygumovaní psychicky, že nedokážou sepsat od základů moderní náboženství, ve kterém už nebudou dogmata a dezinformace. Je to tak žijeme v době pastýřů dobytka, pastýři to je 1 % lidí na světě a 99 % lidí to je dobytek, který myslí a žije jako dobytek!

Z díla se pozná tvůrce, veškeré umění se dneska vytváří pro dobytek, společnost se rozdělila na pastýře a dobytek, dobytek nemůže pochopit moderní víru v zázraky, protože on myslí jako dobytek, v tom je jádro problému, psát moderní bibli pro 1% lidi na světě se nikomu nechce, protože to je velmi málo čtenářů, co hovoří navíc mnoha jazyky. Je to jako s učením na vysoké škole, výklad specialisty zde pochopí jenom menšina a většina studentů je jenom dobytek, který spoléhá na to, že se mu podaří pomocí podvodů nějak udělat vysokou školu.

Navíc díky digitalizaci se vše velmi rychle mění, nejvíce změny pozorujeme u velikých bohatých měst, přichází doba dopravy, která je pod zemí a výstavba velmi vysokých budov. Mnoho jsem hledal priority současnosti a dospěl jsem k; rychlost, ekonomika, optimalizace. Podívejme se třeba na úspěšné projekty na internetu, za těmito projekty je; rychlost, ekonomika, optimalizace.

Kdo nepochopil tyto tři priority, ten na internetu zkrachoval! Z díla je spatřen tvůrce, přichází doba, ve které nikoho nebude zajímat, kdo jsi a co umíš, ale každého bude zajímat jenom, jaké dílo jsi dokázal vytvořit. Bůh je stvořitel, v možnosti něco z ničeho stvořit je naše božskost, každý může být bohem, pokud dokáže něco božského stvořit, a ten kdo to nedokáže, ten je zde jenom ubohým volem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *