Ano, každé náboženství je zde pro neznabohy

Ano, všemu zde vládne; situace, vesmírná a přírodní pravidla, čas, energie, evoluce, dualita, inteligence, vědomosti, závislosti, pravda, láska, sex, strach, nemoci, paraziti, viry, drogy, peníze, výhody, atd. lidi jsou loutky které neví, kdo nebo co, s nimi manipuluje, lidské možnosti a schopnosti jsou limitované časem a prostorem.

Je mi líto všech ubožáků co neznají to co s nimi manipuluje a tak věří na to co si neověřili a tím chybují. Jak vlastně vzniknul idealismus, který dělá z lidí ubohé stádo ovcí, které následuje pokryteckého pastýře, který je ovcí co se vydává za pastýře.

Idealismus vzniknul díky přelidnění a degeneraci, pokud je zde nadbytek zdegenerovaných lidí tak jejich život není ideální a tak následkem je idealismus který je; náboženský, politický, filosofický, ekonomický, pohádkový, umělecký, módní, atd. sliby se slibují a blázni se radují o tom je idealismus.

Problém s Romy je problémem který je ideologický a genetický, řešením je zde jenom přemístění nepřizpůsobivých Romů do jejich vlasti a jejich vlastí je Indie, multikulturní kultura nefunguje to nám minulost jasně dokazuje.

Ideálním řešením idealismu je dát všem lidem na světě do hlavy GVKB čipy co odříznou mozek od reality, realitu bude řídit globálně jenom GVKB umělá inteligence, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání, tím zmizí problém s tím, že lidi dělali chyby.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu