Ano, každé dobro vytvoří zlo

Díky nemocem více dbáme o svoje zdraví, díky bídě více dbáme na to, abychom ekonomicky nechybovali, díky minulosti více dbáme na to, abychom se měli v budoucnosti lépe atd. vše je to o příčině a následku, každá chyba má zde i nějakou příčinu, lidi dělají chyby nikdo z lidí není dokonalý natolik aby nechyboval a potom svých chyb litoval. Největší lidskou chybou je násilí, když to nejde po dobrém tak se to řeší po zlém, pokud by zde platilo oko za oko tak by byl celý lidský svět slepý, ostatně neříkám nic nového, to samé už říkalo mnoho duchovních vůdců, před mnoha tisíciletími.

Netrestejte lidi a organizace za jejich chyby, vše, co dáváte to nazpět dostáváte, jak přistupovat k lidem a organizacím co chybují? Pokud je něco rozbité tak je to třeba opravit, nebo nahradit tím co funguje. Podívejme se na prezidenta nebo ředitele, který chybuje, protože je nemocný a starý, takového prezidenta nebo ředitele je třeba nahradit, protože jej nelze už opravit, každý zaměstnanec a funkcionář je snadno nahraditelný, podívejme se do přírody, jak se zde vše ekologicky optimálně neustále recykluje a vadí to někomu?

Není zde; demokracie, kapitalismus, socialismus, humanismus, feudalismus atd. je zde protekcionismus, následkem protekce jsou u moci lidi, co napáchají více škody než užitku, slepý nemůže vést slepé, jenže tuční kapři si nevypustí rybník, kde se mají dobře o tom je pokrytecký protekcionismus, díky kterému zde jsou malé platy a vysoké ceny. Coronavirus, který vyvolal globální pandemii, jasně odhalil neschopnost těch, co jsou u moci díky protekci, ryba smrdí od staré hloupé hlavy! Nebude to trvat už dlouho a díky optimalizaci a automatizaci se začnou eliminovat vysoké podnikové a státní funkce, všemu budou vládnout programy a stroje!

Už nebude třeba chodit k politickým volbám, protože místo politiků a byrokratů zde budou programy a stroje, státy mají obrovské dluhy, a tak se začnou škrtat na kost všechny zbytečné náklady státu, kdo ale zaměstná vyhozené staré nemocné státní zaměstnance? Bude to, jako když zde zaniknul feudalismus díky příchodu kapitalismu, co vlastně přijde po zániku pokryteckého kapitalismu? Přijde digitalismus, vše bude digitalizováno, místo pracujete pomalu máte okamžitou výpověď, zde bude, pracujete pomalu a zde máte poukaz do krematoria, běžte se podívat do krematoria, ať víte, co vás bude jistě brzo čekat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *