Ano, každé dobro vytvoří zlo 1

Dobro a zlo je relativní, protože je založeno na porovnávání a pokud se změní situace tak se z dobra stane zlo, inteligence existuje díky schopnosti porovnat a potom se rozhodnout, mnohdy se rozhodne inteligence chybně a následkem jsou problémy. Nebude to evolučně trvat dlouho a začne se používat umělá inteligence, je naivní věřit na to že umělá inteligence bude dokonalá, a tak nebude chybovat!

Klasickou ukázkou chybování umělé inteligence jsou programy na překládání z jednoho jazyka do jiného jazyka, je sice pravdou že se tyto programy neustále zdokonalují díky tomu, že se mohou tyto programy už učit. Vše je zde o optimalizaci u databáze a programů, proces optimalizace to je evoluční proces, který zde existuje od počátku vzniku času a prostoru.

Podívejme se na známkování ve školství, chybuješ tak tě za to potrestáme špatnou známkou, co když chybuje učitel, kdo jej za to potrestá? Když kontrolovat a trestat tak to musí platit pro každého, brzo přijde nová virtuální globální doba založená na digitální kontrole v reálném čase, jakýkoli pokus o chybování bude okamžitě umělou inteligencí zjištěn a pachatel bude okamžitě potrestán elektrickým šokem, pro nikoho nebude imunita nebo výjimka.

12 / 100

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..