Ano, každá evoluční chyba je zde dočasně

Je třeba eliminovat blbou náladu. Kauzalita jasně říká, že blbá nálada má svojí příčinu, co je nejčastější příčinou blbé nálady? Nejčastější příčinou blbé nálady je dobrota, která dělá z lidí žebráky, jsme dobří k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, všechny změny které se zde za mnoho tisíciletí realizovali, změnili jenom povrch systému a pod povrchem byl pořád protekcionismus, kdy se díky protekci měla dobře jenom elita.

Jak eliminovat protekcionismus? Nová doba nám nabízí nové možnosti, naskenujeme lidi a potom jejich genetická těla v krematoriu eliminujeme, informace získané ze skenování lidí optimalizujeme a použijeme pro novou GVKB civilizaci, kde místo hříšníků budou programy a stroje, vše je zde dočasným evolučním procesem.

Člověk je jako mechanický psací stroj který je třeba nahradit počítačem a internetem, co bylo, to bylo, teď je zde nová GVKB digitální doba ve které už nejsou hříšníci co lhali a kradli. Elita to jsou jenom staré opice, co si zde hrají na bohy, už bylo dost tohoto pokryteckého divadla ve kterém nebyla pravda a láska, díky digitalizaci zde zvítězí na věčné časy pravda a láska nad lží a nenávistí, neberte si to osobně že skončíte už brzo v krematoriu, každá hra je zde dočasně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..